Pielęgnacja twarzy« Kliknij aby rozwińąć

Pielęgnacja ciała« Kliknij aby rozwińąć

Pielęgnacja dłoni i stóp« Kliknij aby rozwińąć

Przedłużanie rzęs« Kliknij aby rozwińąć

Makijaż« Kliknij aby rozwińąć

Masaże« Kliknij aby rozwińąć

Solarium« Kliknij aby rozwińąć

BODY WRAP – AROSHA

Innowacyjna linia kosmetyczna do pielęgnacji ciała skutecznie wspomaga niwelować niedoskonałości skóry.

Idea AROSHA oparta jest na wyjątkowo delikatnych, bawełnianych bandażach, które modelują sylwetkę. Dwie linie bandaży do zabiegów na ciało zostały nasączone wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Dobroczynne substancje są uwalniane stopniowo, by przez cały czas trwania zabiegu przenikać w głąb skóry.

Zabiegi są szczególnie polecane przy utracie jędrności i elastyczności skóry. Modelowanie bandażami jest również nieocenionym zabiegiem przy spłycaniu niewielkich rozstępów i ujarzmianiu „skórki pomarańczowej”. Aromatyczne zabiegi są także wskazane przy walce z nadwagą, gdy skóra traci jędrność.
Bogate formuły są oparte na sprawdzonych składnikach, takich jak kofeina, guarana, olejek z mięty pieprzowej, cynamon, miód, escyna pochodząca z kasztanowca, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, kakao, chmiel, proteiny mleczne i wiele innych. AROSHA szczyci się, że w swoich kosmetykach stosuje bardzo dużo składników aktywnych. Zaznacza przy tym, iż wszystkie są najwyższej jakości. Kosmetyki AROSHA to kusząca aromatami uczta nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów.

Zabiegi z użyciem bandaży powinny być wsparte odpowiednią dietą, bogatą w antyutleniacze i błonnik oraz aktywnością fizyczną. Już po pierwszym zabiegu można odczuć, że skóra stała się gładsza, bardziej napięta i nawilżona. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu, zaleca się przeprowadzenie całej serii zabiegów.

>> Jesteś zdecydowana? Umów się już dziś! Telefon: 71 344 43 05

Made by Royalweb.plCs-cart, aplikacje facebook, blogi internetowe