Pielęgnacja twarzy« Kliknij aby rozwińąć

Pielęgnacja ciała« Kliknij aby rozwińąć

Pielęgnacja dłoni i stóp« Kliknij aby rozwińąć

Przedłużanie rzęs« Kliknij aby rozwińąć

Makijaż« Kliknij aby rozwińąć

Masaże« Kliknij aby rozwińąć

Solarium« Kliknij aby rozwińąć

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Mikrodermabrazja polega na usunięciu – ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

W czasie zabiegu zostaje wytworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korund). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzają w powierzchnię skóry) za pomocą specjalnego urządzenia, które jest przesuwane po skórze i w ten sposób delikatnie usuwane są górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.

To nowoczesny zabieg polegający na mechanicznym, bezpiecznym i kontrolowanym usuwaniu naskórka warstwa po warstwie. Dzięki temu dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, a skóra staje się wygładzona, odświeżona i promienna. Zabiegi można wykonywać w przypadku każdego rodzaju cery, gdyż intensywność złuszczania i preparaty pielęgnacyjne dobierane są indywidualnie do stanu skóry i jej problemów.

Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności-jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach. Po usunięciu górnych warstw naskórka substancje aktywne znacznie łatwiej wnikają w głąb skóry dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty zabieg mikrodermabrazji można połączyć z jonoforezą bądź zabiegami z kwasami AHA. Przy pomocy mikrodermabrazji można także zredukować przebarwienia, spłycić  zmarszczki, zmniejszyć pory, blizny i rozstępy, zwiększyć elastyczność skóry i zregenerować ją.

>> Jesteś zdecydowana? Umów się już dziś! Telefon: 71 344 43 05

Made by Royalweb.plCs-cart, aplikacje facebook, blogi internetowe